OKNA

Co wiesz o oknach?

Poza tym, że na święta trzeba je myć, a nigdy nie ma chętnych.

Prawda, jest taka, że nie nie musisz nic wiedzieć. Od tego masz nas i architekta.

Rolą architekta jest taki projekt Twojego domu, aby optymalnie jak najwięcej okien pozwalało Ci dostarczać do środka naturalne światło.

Natomiast naszą rolą jest takie dobranie materiałów, aby te okna nie były słabym punktem w całej konstrukcji. A nie da się ukryć, że na oknach najłatwiej się potknąć w budowie domu. Zarówno jeśli chodzi o ich bezpieczeństwo, jak i montaż.

Współpracujemy, tylko ze sprawdzonymi producentami, więc o konstrukcję samego okna nie masz się co martwić. Jednak sposób montażu i niezbędne akcesoria wymagają już specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Przecież nie chcesz, po każdej większej ulewie, sprzątać kałuż na nowej podłodze w salonie, albo żeby przez Twoje okna uciekało Ci zimą ciepło. Źle wykonane i zabezpieczone okno, może w przyszłości przysporzyć Ci wielu problemów. My pomożemy Ci ich uniknąć

Od zawsze zajmujemy  się dachami, a co za tym idzie oknami dachowymi. Z zaciekawieniem też obserwujemy i stosujemy kolejne nowinki techniczne w tym temacie. A trzeba przyznać, że ta dziedzina bardzo sprawnie się rozwija. Co rusz wprowadzane są kolejne innowacje.

Od niedawna rozpoczęliśmy również współpracę z producentami innych rodzajów okien. Mamy już swoje pierwsze realizacje i doświadczenia.

Wszystko po to, abyś mógł jeszcze bardziej kompleksowo skorzystać z naszych usług w budowie swojego wymarzonego, ale przede wszystkim solidnego i bezpiecznego domu.