IZOLACJE

Co stanowi największy wydatek polskich gospodarstw domowych?

Pytanie raczej banalne. Oczywiście, że ogrzewanie. Zła izolacja jest najbardziej odczuwalna  w okresie zimy, Gdy mimo ciągłego ogrzewania, pewnego pułapu temperatury, nie jest wstanie przeskoczyć.

Dla wielu mieszkanie w domu jednorodzinnym, kojarzy się z trudnościami w ogrzewaniu i gigantycznymi rachunkami w okresach zimowych. Jednak w dzisiejszych czasach wcale nie musi tak być. Oczywiście nie sprawimy, że Twoje rachunki za ogrzewanie zimną i latem będą takie same. Cudów nie ma, ale pomożemy Ci zminimalizować tę różnicę jak tylko się da. Jak to zrobimy?

Dobierając profesjonalną  i nowoczesną izolację.

Wydaje Ci się, że nie ma w czym doradzać, że styropian to styropian. Otóż nic bardziej mylnego. Mamy XXI wiek, a szybki rozwój technologiczny nie dotyczy tylko telefonów i komputerów.  Technologie stosowane w izolacji budynków też się rozwinęły. Metody stosowane przez naszych dziadków przeszły już do historii.

Dzisiaj izolacja to nie tylko ogrzewanie budynku. To także izolowanie wilgoci z zewnątrz, a co za tym idzie zapobieganie rozwijaniu się grzybów i pleśni. Dotyczy to zarówno ścian, dachu, jak i podłóg. Jak się pewnie domyślasz innych produktów używa się do izolacji pionowej, czyli izolacji ścian, zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. A jeszcze innej do dachu czy podłogi.

Na szczęście nie musisz się na tym wszystkim znać. Wystarczy, że się do nas zgłosisz, a my przybliżymy Ci jak to teraz wygląda i co się najlepiej sprawdza.

Oczywiście dotyczy to zarówno nowych budynków, dopiero powstających, jak i tych remontowanych, w których chcesz wymienić nieefektywną izolację.