ELEWACJE

Elewacja, w połączeniu ze starannie dopasowanym dachem, jest tym co nadaje każdemu budynkowi niepowtarzalny charakter. To właśnie elewacja wyróżni Twój dom z tłumu podobnych na osiedlu.

Najprostszym rozwiązaniem wydaje się być zwykłe otynkowanie budynku.  Niestety, to jest tylko  pozornie  proste rozwiązanie. Wybór tynku, nie ogranicza się do wyboru koloru. Musi on chronić Twój budynek od zewnątrz. To znaczy, że  musi być odporny na kapryśną polską  pogodę tak, aby dodatkowo zabezpieczał Twoją izolację np. przed wilgocią i algami.

Na szczęście dzięki nam Ty możesz skupić na wyborze koloru i realizacji wizji estetycznej.  My pomożemy Ci dobrać resztę. Dobierzemy produkty tak, aby Twój wymarzony dom, wyglądał jak nowy, przez lata.

Jeśli masz bardziej artystyczną duszę i lubisz niestandardowe rozwiązania, to proponujemy kompozycje z wykorzystaniem klinkieru lub desek elewacyjnych. Twoja wyobraźnia i gust są dla nas jedynym ograniczeniem.

Ty wymyślasz wzór i kompozycję, a my pomagamy Ci to bezpiecznie zamontować. Naszym zadaniem jest pozwolić Ci cieszyć się pięknym, eleganckim i jedynym w swoim rodzaju domem przez wiele lat.

W swojej ofercie mamy produkty, które będą wyglądały identycznie niezależnie od pory roku. Tutaj bardzo ważna jest jakość produktów. Przecież nie chcesz żeby deska, którą masz na elewacji zmieniała swoją wielkość, w zależności od pogody.

Sposób montowania naszych desek i klinkierów jest trwały i nieinwazyjny dla Twojej izolacji. Producenci, z którymi współpracujemy zdają świetnie sprawę z panujących warunków na zewnątrz, dlatego tak opracowali technologie montażu, aby Twoja elewacja była bezpieczna, solidna, odporna na zimową pogodę, wilgoć, grzyby, glony i inne szkodniki.