DACHY

Jakie są podstawowe elementy bezpiecznego i solidnego domu?

Pewnie pierwsze co Ci przychodzi do głowy to fundamenty. I masz rację. Ale czymże są fundamenty jeśli nie masz solidnego dachu nad głową. Nie bez powodu, synonimem domu jako  bezpiecznej przystani, jest właśnie określenie  dach nad głową.

Co z tego, że Twój dom nie runie, jeśli będzie Ci kapało na głowę. Na szczęście nie musisz wybierać. Możesz mieć i jedno i drugie.

Ze swojej strony służymy radą i doświadczeniem, które jest niezbędne, aby Twój dach służył Ci przez wiele lat. Ma on bez zastrzeżeń spełniać swoje zadanie w każdej pogodzie i być zwieńczeniem Twojej wizji wymarzonego, bezpiecznego i solidnego domu.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma jakiś określony budżet przeznaczony na budowę. Dlatego też, bez ogródek, doradzimy Ci na czym można zaoszczędzić, a na czym nie warto. Pomożemy Ci ustalić, które oszczędności są tylko pozorne i zemszczą się za kilka, kilkanaście lat. Nie budujesz domu po to, żeby go za chwilę remontować. Jeśli już inwestujesz we własny dach nad głową, to nie na kilka lat, a raczej na dziesięciolecia. Jednak źle wykonany dach, kiepskie materiały i wykonawstwo mszczą się szybciej niż myślisz. Szczególnie w kwestii dachu.

Mam nadzieję, że rozwialiśmy Twoje wszelkie wątpliwości i już wiesz, jak kluczowy dla każdej inwestycji jest dach. Pora teraz uwzględnić też walory estetyczne.  Poza parametrami technicznymi, Twój dach musi się też komponować z całą elewacją i być po prostu ładny. Przecież każdy buduje dom, który nie tylko ma być solidny, choć to przede wszystkim, ale ma też cieszyć oko. Twój dom musi Ci się podobać i napawać Cię dumą.

Dlatego my zajmiemy się dla Ciebie sprawami technicznym, na których masz pełne prawo się nie znać. Pomożemy Ci dobrać izolację, orynnowanie i wszelkie niezbędne akcesoria. Jednak walory estetyczne pozostają w pełni w Twoich rękach. Doradzimy Ci tak, aby Tobie została tylko  ta przyjemna część, czyli wybór rodzaju, wzoru, koloru i stylu.